Ekologia i edukacja od najmłodszych lat

  • 17.06.2026
Ekologia i edukacja od najmłodszych lat! Byliśmy gośćmi na Festynie Ekologicznym!
 
Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Festynie Ekologicznym organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie.
 
Z radością wsparliśmy organizację tego wydarzenia! 
 
Wspólnie udowodniliśmy, że dbanie o planetę to świetna zabawa. Dzieci wraz z rodzicami:
- uczyły się prawidłowej segregacji odpadów,
- rozwiązywały eko-zagadki,
- tworzyły niesamowite manekiny z recyklingu w duchu zero waste!
 
Podczas festynu rozstrzygnięto też konkurs ekologiczny – przepiękne prace dzieci można podziwiać w holu przedszkola. Naprawdę warto zobaczyć je na żywo! 
 
Dziękujemy Dyrekcji przedszkola za zaproszenie i świetną współpracę, a dzieciom i rodzicom za niesamowitą energię i zaangażowanie.
 
Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wspaniałe, lokalne inicjatywy!