Nabór na stanowisko Kierowca samochodu ciężarowego

  • 07.06.2023

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z siedzibą w Hrubieszowie

poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Hrubieszów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdu, codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego
  • Odbiór odpadów zgodnie z obowiązującym harmonogramem oraz ich wywóz
  • Kontrola pojazdu zgodnie z procedurami firmy oraz standardami prowadzenia pojazdów
  • Dbałość o uzupełnienie wszystkich dokumentów
  • Przestrzeganie wyznaczonych tras oraz dbałość o odbiór odpadów w określonym czasie
  • Informowanie przełożonych o stanie technicznym pojazdu

Wymagania:

  • Prawo jazdy C
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • Aktualna karta kierowcy
  • Uczciwość, sumienność i rzetelność
  • Kultura osobista

Wymagania dodatkowe:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie lub osobiste składanie dokumentów - CV wraz z listem motywacyjnym w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. ul. Krucza 20, 22-500 Hrubieszów.

Informujemy uprzejmie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu naboru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Proponowana treść klauzuli: ’’"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez PGKiM Sp. z o.o. z siedzibą w Hrubieszowie (Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r., dalej RODO).