RODO w PGKiM Sp. z o.o.

Z dniem 25 maja 2018 roku rozpocznie się stosowanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

 
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Hrubieszowie jako Administrator danych osobowych chce zapewnić naszym klientom, kontrahentom i osobom kontaktującym się ze Spółką poczucie pełnego bezpieczeństwa przechowywania i przetwarzania danych osobowych. Rozpoczęliśmy kampanię informacyjną,  aby nasi Odbiorcy  dysponowali kompletem informacji
z zakresu danych osobowych oraz zasad ich przetwarzania przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Hrubieszowie.

Jednocześnie podkreślamy, że w  stosunku do zawartych umów o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie  ścieków, cel i zakres przetwarzania danych się nie zmienia.

 

Pytania i/lub wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt pisemny RODO - PGKiM Sp. z o.o. ul.Krucza 20, 22-500 Hrubieszów